0422 55 77 555 info@iesbilisim.net

iesbilisimdanismanlik

Ülkemizde yaygınlaşmakta olan KOSGEB, TÜBİTAK, Bakanlık desteklerinin yanında Avrupa Birliği destekli kurulan şirketlerin sayısı hızla artmaktadır. İş fikri konusunda üretken olan halkımız iş sermayeye geldiğinde tıkanıp kalmakta ve fikrini hayalden ibaret görüp vazgeçmektedir. Bu kapsamda verilen teşviklerin miktarları azımsanmaayacak derecede fazladır. Bu da insanların işletmelerini kurma ve iş fikirlerini hayata geçirme konusunda büyük fayda sağlamaktadır.

İES BİLİŞİM olarak bizde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı “Teknogirişim” sermayesi desteğiyle 2015 yılında kurulduk. Proje iş fikrini açıklama ve anlatma, iş planı hazırlama, maliyet analizi yapma, iş paketleri hazırlama, pazar analizi, misyon ve vizyon oluşturma gibi konuları başarıyla ortaya koyduk. Mülakat komisyonu değerlendirmesinde etkili sunu hazırlama, hitabet, sorulara etkili yanıt verme ve karşılaşılacak soruları analiz etme konularında başarılı olarak bakanlık tarafından desteklenmeye layık görüldük.

Yine bu projenin ilerleyen aşamalarında kuracağınız şirketin türü(şahıs, limited, anonim), şirketin kurulum aşamaları, muhasebeci seçimi ve birçok konuda danışmanlık hizmetleri vermeyi sürdürmekteyiz.

Sizde iş fikrinizi hayata geçirmek için yanınızda tecrübeli bir kadro istiyorsanız bize başvurun.

``Rotasını bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.``Hangi konuda danışmanlık almak istediğinizi belirtiniz. Örneğin (proje fikri, şirket kurulumu, iş planı oluşturma, proje raporu yazma vb.)