0422 55 77 555 info@iesbilisim.net

İES BİLİŞİM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

İES Bilişim Bilgisayar  Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanlığı Teknogirişim destek programı kapsamında “Esnek programlanabilme yapısına sahip endüstriyel ve ticari el terminali” adlı projeyi gerçekleştirmek adına kuruldu.

Ülke ekonomisine katma değer sağlamak amacıyla yerli üretim el terminali üretmeyi ve kurumlara özel el terminali yazılımları üretilmesinin yanında ürün desteğinin sağlanması konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

ARGE faaliyetlerinin yanında özel yazılımlar, kurumsal web tasarımları, e-ticaret sistemleri, CEO ve Google Adwords hizmetleri, Mühendislik ve danışmanlık hizmetleride vermektedir.

MİSYONUMUZ

Teknolojide dışa bağımlılığı azaltmak ve ülke ekonomisine katma değeri yüksek ürünler kazandırmak için el terminalleri ve endüstriyel tabletler üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Bu alanda restaurantlar, depo otomasyonları, kargo firmaları, otoparklar temel müşteri portföyümüz içerisinde bulunmaktadır.

Web tasarımı, CEO, Google Adwords hizmetleriyle müşterilerimizin web alanındaki eksiklerini kapatmaktayız ve geniş ve doğru müşteri kitlelerine ulaşmalarını sağlamaktayız.

HEDEFİMİZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kapsamlı ürün desteği sunmayı hedeflemekteyiz. Sürekli ürün geliştirme ve ARGE faaliyetleriyle alanında lider firma olmayı amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ

El terminali donanımı geliştirmenin yanında yazılım üretmeyi ilke edinen firmamız ilerleyen dönemlerde sektöründe lider olmayı ve ithal edilen ürünlerle pazarda yarışabilmeyi amaçlamaktadır.

E-Ticaret’in günümüzdeki öneminin yadsınamayacak bir gerçek olduğunun farkında olan firmamız bu alanda atacağı adımlarla ülke pazarında yerini alacak projeler üretmeyi vizyon edinmiştir.

DEĞERLERİMİZ

Samimiyet ve güven içerisinde çözümler sunan ve ürünlerinin arkasında sürekli destek ağıyla duran firmamızın diğer bir değeride her türlü tecrübenin paylaşılması konusunda öncülük etmesidir.

EKİBİMİZ

Bazı Referanslarımız