0422 55 77 555 info@iesbilisim.net

SEO-ARAMA MOTOR OPTİMİZASYONU

İngilizce Search Engine Optimization kelimelerin baş harflerinden oluşan SEO, arama motoru iyileştirmesinin  kısaltması olarak kullanılmaktadır.  Arama motorlarından en yüksek sayıda ve nitelikli ziyaretçiyi çekmek için yapılan işlemler bütünü de diyebiliriz.

Arama Motoru Optimizasyonu ile; Yahoo, Google, Bing ve Yandex gibi kaliteli arama motorlarında en iyi yerlerde olabilirsiniz. Web Siteniz arama motorları tarafından iyi konumda olması, sadece kazancınızı değil, ziyaretçi sayınızı ve potansiyel müşterilerinizin sayısınıda arttırır. Profesyonel bir SEO ajansı, sizin için gereken stratejileri geliştirip uygulayabilir.

WEB TASARIM

Rahatlıkla yönetebileceğiniz, kaliteli, güvenilir,kurumsal ve her şeyden önce özgün bir internet sitesi hazırlamak asıl hedefimizdir.

Web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması, web sitelerinde kurumsal kimliği en doğru şekilde yansıtacak görsel bütünlüğünün ve renk uyumunun ilgili web tasarımında yakalanmasıyla doğru orantılıdır. Bu sebeple doğru stratejileri bularak beklentilerinize yönelik en fonksiyonel ve estetik siteyi tasarlamak temel ilkemizdir.

Web tasarım yaptırmadan önce iyi düşünün ! Referanslarımıza bakın , bütçelendirin ve doğru karar verin!.

images

E-TİCARET

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz.

E-Ticaretin yararları

  • Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur.
  • Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir.
  • Müşteri için daha fazla ürün seçeneği sunulması için imkan doğar.
  • Telefon , fax ücretlerinden tasarruf edilerek , maddi yük azaltılabilir.
  • Müşteri açısından internet ortamında birden fazla alışveriş yapabileceği ortam olduğundan rekabet nedeniyle düşük fiyata ürün alabilir.
  • Stok , maliyet bilgileri elektronik ortamda olduğu için tedarikçi firma stok yapmak durumunda kalmaz ve stoğunda ne kadar ürünü olduğunu ve bu ürünlerden kaç tane sattığını bilir.
  • Tedarikçinin büyük bir ofise ihtiyac duymadan internet üzerinden sanal alışveriş merkezini oluşturmasına olanak sağlar.
  • İnternet gibi global bir ortamda kolay kolay dalgalanma olmayacağı için enflasyon nedeniyle zarar oluşmaz.